Beker Marcel Van Bouwel
Voorronden
Aanvang 15u00 tenzij anders vermeld
ZATERDAG 03 SEPTEMBER 2016
UITSLAGEN
Groep 1
Antw. Thunder. - Amber E 2-5 (2-4)
Olymp - Stabroek FC 2-5 (1-4)
Groep 2
Bristol Boys - Deurnese Turners B 0-5 (0-5)
An Sibhin - Nieuw Stabroek 2-4 (5-5)
Groep 3
Athletico Joh - Brik Pele 5-0 (5-0)
Panda - Amber C 5-0 (1-4)
Groep 4
De Kauwe - Cafe Cafe 12-0 (4-4)
Pagode Utd. - AC Doregem 2-8 (3-5)
Groep 5
Visboys - Antwerp Boys 1-4 (4-2)
P.S.K. - D.O.V.O. 6-1 (4-3)
Groep 6
AC De Heide - Bacchus 2-2 (3-5)
Schoten Park - Entrepot Du Congo 0-4 (3-4)
Groep 7
Adec Metal Edegem – Breughelboys 0-5 (0-5)
Antverpia – Gobi United B 0-7 (2-4)
Groep 8
De Brug - Lokomotive Altrex 0-0 (2-4)
Reunion Merxem – Gobi United A 2-7 (2-5)
Groep 9
Swinchester United - De Klamper 2-1 (5-4)
Noeveren - Los Amigos 0-6 (2-5)
Groep 10
De Klinkaert - VMB-GB 10-0 (1-5)
Geel Zwart 89 – VC Kangoeroes 0-6 (2-5)
Groep 11
Wilgenhof - Voorced 4-3 (3-5)
Amber G – Eulegoem 0-2 (3-5)
Groep 12
Atlas Copco - Houtbeurs A 0-5 (4-2)
De Pelikaan - Olympia Sport 2-5 (4-2)
Groep 13
Den Buvee PVC – Watertoren 5-0 (5-0)
Excelsior 81 - Elite Athletic 3-3 (4-3)
Groep 14
FC Ecuador - De Kroon VC. 0-1 (2-2)
Massive – Bibamus 2-3 (1-5)
Groep 15
FC VB - Foxes 3-2 (2-5)
Manhattan - Dee Bee Utd. 1-1 (3-3)
Groep 16
Umicore - Kloosterstraat B 3-0 (4-3)
Katastroof – Battal 4-4 (5-5)
Groep 17
Toreke - Houtbeurs B 2-0 (4-4)
Stadhuis - Benne B uitg.
Groep 18
Las Mañas - The Rapido's 4-1 (4-4)
Matti - Svenska Sport 5-0 (5-0)
Groep 19
Kaddish - Vidam 7-0 (5-4)
Mutea - TW United B 10-0 (5-3)
Groep 20
Jee Dee - Molly Blooms 7-4 (5-3)
Groep 21
Volba - Rupelboys 2-2 (4-5)
Bijkomende match
Lunatics - TW United A 2-9 (4-3)
ZATERDAG 10 SEPTEMBER 2016
Groep 1
Stabroek FC – Antw. Thunderdogs 6-6 (2-4)
Amber E - Olymp 6-1 (5-4)
Groep 2
Bristol Boys - An Sibhin 0-5 (0-5)
Nieuw Stabroek – Deurnese Turners B 2-4 (5-5)
Groep 3
Athletico Joh - Panda 2-0 (3-4)
Brik Pele - Amber C 1-5 (4-4)
Groep 4
Cafe Cafe - Pagode Utd. uitg.
De Kauwe - AC Doregem 2-1 (3-3)
Groep 5
Antwerp Boys – D.O.V.O. 12-1 (4-5)
Visboys - P.S.K. 0-8 (3-4)
Groep 6
Entrepot Du Congo - AC De Heide 0-5 (0-5)
Bacchus - Schoten Park 4-0 (5-3)
Groep 7
Gobi Unit. B - Adec Metal Edegem 5-0 (5-0)
Breughelboys - Antverpia 5-0 (4-4)
Groep 8
Lokomotive Altrex - Reunion Merxem uitg.
Gobi United A - De Brug 5-2 (2-3)
Groep 9
Noeveren - De Klamper 0-6 (1-4)
Los Amigos - Swinchester United 0-4 (5-3)
Groep 10
VC Kangoeroes - De Klinkaert 4-3 (2-4)
VMB-GB - Geel Zwart 89 2-1 (1-3)
Groep 11
Voorced - Amber G 2-3 (4-5)
Eulegoem - Wilgenhof 2-1 (1-3)
Groep 12
Houtbeurs A - De Pelikaan 8-2 (5-4)
Olympia Sport - Atlas Copco 3-1 (5-1)
Groep 13
Watertoren - Excelsior 81 1-2 (5-2)
Elite Athletic - Den Buvee PVC 1-3 (4-2)
Groep 14
De Kroon V.C - Bibamus 9-3 (3-1)
Massive - FC Ecuador 2-7 (2-3)
Groep 15
Manhattan - FC VB. 2-0 (3-3)
Foxes –- Dee Bee Utd 2-2 (1-4)
Groep 16
Kloosterstraat B - Katastroof 6-0 (5-2)
Battal - Umicore 3-5 (4-2)
Groep 17
Houtbeurs B – Stadhuis 0-0 (2-4)
Benne B - Toreke 0-5 (0-5)
Groep 18
Svenska Sport - The Rapido's 1-4 (4-4)
Las Mañas - Matti 1-1 (4-2)
Groep 19
Vidam - Mutea 0-4 (3-5)
Kaddish - TW United B 1-0 (3-1)
Groep 20
Lunatics- Jee Dee 1-4 (2-3)
Groep 21
TW United A - Volba 4-1 (4-1)
Bijkomende match
Rupelboys – Molly Blooms 2-5
ZATERDAG 05 NOVEMBER 2016
Groep 1
Olymp – Antw. Thunderdogs
Stabroek FC - Amber E
Groep 2
Deurnese Turners B - An Sibhin
Nieuw Stabroek - Bristol Boys
Groep 3 A
Amber C - Athletico Joh 15u30
Panda - Brik Pele
Groep 4
Pagode Utd.- De Kauwe
AC Doregem - Cafe Cafe 13u00
Groep 5
D.O.V.O. – Visboys
P.S.K. - Antwerp Boys 13u00
Groep 6
Entrepot Du Congo- Bacchus 13u00
AC De Heide – Schoten Park
Groep 7
Adec Metal Edegem - Antverpia
Gobi United B – Breughelboys 14u00
Groep 8
De Brug - Reunion Merxem
Gobi United A - Lokomotive Altrex 16u00
Groep 9
De Klamper - Los Amigos
Swinchester United - Noeveren 14u30
Groep 10
VC Kangoeroes - VMB-GB
Geel Zwart 89 – De Klinkaert
Groep 11
Voorced – Eulegoem 13u00
Amber G –Wilgenhof 15u30
Groep 12
Atlas Copco - De Pelikaan 14u30
Houtbeurs A - Olympia Sport 14u30 TERREIN !
Groep 13
Den Buvee PVC - Excelsior 81
Watertoren - Elite Athletic 14u30
Groep 14
Bibamus - FC Ecuador
De Kroon V.C. - Massive
Groep 15
FC VB - Dee Bee Utd. 15u30
Foxes – Manhattan 12u15
Groep 16
Kloosterstraat B – Battal
Katastroof - Umicore
Groep 17
Houtbeurs B - - Benne B 14u30 TERREIN !
Stadhuis - Toreke 14u00
Groep 18
The Rapido's – Matti 13u30
Svenska Sport - Las Mañas
Groep 19
Mutea – Kaddish 14u00
TW United B - Vidam
Groep 20
Molly Blooms - Lunatics 13u00
Groep 21
Rupelboys - TW United A
Bijkomende match
Jee Dee – Volba 15u30