KONINKLIJKE ALGEMENE VERENIGING VAN VRIENDENCLUBS AFDELING VOETBAL ANTWERPEN
Kalender


zaterdag 20 oktober 2018
EERSTE AFDELING
15.30 SR AANWEZIGAMBER-MUTEA
15.00 SR AANWEZIGAS BELLE VUE-DALTONS
15.15 SR AANWEZIGDYNAM-CLUB BP
15.00 SR AANWEZIGHOUTBEURS-DEURNESE TURNERS
15.30 SR AANWEZIGKLOOSTERSTRAAT-BENNE
16.00 SR AANWEZIGRACING GOBI-NONKEL JAN


TWEEDE AFDELING A
15.00 SR AANWEZIGADEC METAL EDEGEM-KADDISH
13.15 SR AANWEZIGESKAKORN-JEE DEE
15.00 SR AANWEZIGEXCELSIOR 81-PANDA
13.00 SR AANWEZIGFC BAR SALON-HET LOO
15.00 SR AANWEZIGLOS AMIGOS-AC DE HEIDE
15.30 SR AANWEZIGVC KANGOEROES-AN SIBHIN


TWEEDE AFDELING B
12.30 SR AANWEZIGANTWERP BOYS-AMBER G
15.00 SR AANWEZIGDE BRUG-P.S.K. - DE KLAMPER
15.00 SR AANWEZIGDEURNESE TURNERS B-DEN 144
13.00 SR AANWEZIGHOUTBEURS B-ST. JOZEF
13.30 SR AANWEZIGTC BRABO-DE KAUWE
15.00 SR AANWEZIGUMICORE-ATLAS COPCO


TWEEDE AFDELING C
15.00 SR AANWEZIGCAFE CAFE-VOLBA
14.00 SR AANWEZIGFC V.B.TERREIN KVK HINGENELAS MANAS
12.15 SR AANWEZIGFOXES-SWINCHESTER UNITED
13.30 SR AANWEZIGKLOOSTERSTRAAT B-WATERTOREN
15.00 SR AANWEZIGOLYMPIA SPORT-BELLE VUE
15.00 SR AANWEZIGVISBOYS-LOKOMOTIV ALTREX


DERDE AFDELING A
15.00 SR AANWEZIGBIBAMUS-AMBER C
15.00 SR AANWEZIGDK NIEUWMOER-PVC GORILLAZ
15.00 SR AANWEZIGNIEUW STABROEK-BACCHUS
15.30 SR AANWEZIGROYAL BORSBEEK-WILGENHOF
14.00 SR AANWEZIGSPORTING NEERLAND-MATTI
15.00 SR AANWEZIGVIDAM-TOREKE


DERDE AFDELING B
15.00 SR AANWEZIGBH LJILJANI-AMBER E
12.30 SR AANWEZIGBRISTOL BOYS-BRIK PELE
15.00 SR AANWEZIGFC ROOIENHOEK-SIFRA
15.30 SR AANWEZIGMOLLY BLOOMS-VOORCED
13.30 SR AANWEZIGTHE RAPIDO S-VK GEEL ZWART 89


DERDE AFDELING C
15.15 SR AANWEZIGDEE BEE UTD.-KATASTROOF
12.30 SR AANWEZIGELITE ATHLETIC-F.C. MANHATTAN UNITED
12.30 SR AANWEZIGEULEGOEM-DE KLINKAERT
13.00 SR AANWEZIGMETROPOOL UNITED-FC CHOSSEL SPORT
14.00 SR AANWEZIGTHOR ZAAT BRIEL-AIRCONSULT


VIERDE AFDELING A
13.00 SR AANWEZIGAMBER D-DE KROON VC
15.00 SR AANWEZIGD.O.V.O.-BENNE B
12.00 SR AANWEZIGFC DEN DERDE HELFT-AMBER F
15.00 SR AANWEZIGFC KIEL 2-THE D-C BOYS
15.15 SR AANWEZIGGOOMA UNITED-REUNION MERXEM


VIERDE AFDELING B
15.30 SR AANWEZIGAMBER B-ZWARTE HOND
15.00 SR AANWEZIGDODEKA SPORT-ATHLETICO JOH
15.00 SR AANWEZIGKON. ALOYSIUS S.C.-LUNATICS
15.00 SR AANWEZIGPAGODE UTD.-ROYAL ZEEZICHT FC
14.30 SR AANWEZIGSCHONENBERG-NOEVEREN


zaterdag 27 oktober 2018
EERSTE AFDELING
15.30 BENNE-AS BELLE VUE
15.00 CLUB BP-HOUTBEURS
15.00 DALTONS-DYNAM
15.00 DEURNESE TURNERS-AMBER
13.30 MUTEA-RACING GOBI
15.00 NONKEL JAN-KLOOSTERSTRAAT


TWEEDE AFDELING A
15.00 AC DE HEIDE-FC BAR SALON
13.00 AN SIBHIN-EXCELSIOR 81
15.15 HET LOO-ADEC METAL EDEGEM
15.00 JEE DEE-VC KANGOEROES
12.30 KADDISH-ESKAKORN
15.00 PANDATERREIN KVC Olympic DeurneLOS AMIGOS


TWEEDE AFDELING B
15.30 AMBER G-HOUTBEURS B
14.00 ATLAS COPCO-DEURNESE TURNERS B
15.00 DE KAUWE-DE BRUG
15.00 DEN 144-ANTWERP BOYS
15.00 P.S.K. - DE KLAMPER-UMICORE
15.00 ST. JOZEF-TC BRABO


TWEEDE AFDELING C
15.00 BELLE VUE-FC V.B.
15.00 LAS MANAS-FOXES
13.00 LOKOMOTIV ALTREX-CAFE CAFE
14.30 SWINCHESTER UNITED-KLOOSTERSTRAAT B
15.00 VOLBA-OLYMPIA SPORT
14.30 WATERTOREN-VISBOYS


DERDE AFDELING A
15.30 AMBER C-DK NIEUWMOER
15.00 BACCHUS-ROYAL BORSBEEK
14.30 MATTI-NIEUW STABROEK
15.00 PVC GORILLAZ-SPORTING NEERLAND
13.00 TOREKE-BIBAMUS
15.00 WILGENHOF-VIDAM


DERDE AFDELING B
13.00 AMBER E-FC ROOIENHOEK
12.15 BRIK PELE-BH LJILJANI
15.00 DE PELIKAAN-THE RAPIDO S
13.45 SIFRA-MOLLY BLOOMS
15.00 VK GEEL ZWART 89-BRISTOL BOYS


DERDE AFDELING C
13.00 AIRCONSULT-EULEGOEM
15.00 DE KLINKAERT-OLYMP
13.00 F.C. MANHATTAN UNITED-THOR ZAAT BRIEL
15.00 FC CHOSSEL SPORT-ELITE ATHLETIC
15.00 KATASTROOF-METROPOOL UNITED


VIERDE AFDELING A
13.00 AMBER F-GOOMA UNITED
13.00 BENNE B-FC DEN DERDE HELFT
15.00 DE KROON VC-FC KIEL 2
12.30 SCHOTEN PARK RANGERS-AMBER D
13.00 THE D-C BOYS-D.O.V.O.


VIERDE AFDELING B
12.15 ATHLETICO JOH-SCHONENBERG
15.00 LUNATICS-DODEKA SPORT
15.00 NOEVEREN-AMBER B
13.00 ROYAL ZEEZICHT FC-KON. ALOYSIUS S.C.
14.00 ZWARTE HOND-RACING GOBI B


zaterdag 03 november 2018
EERSTE AFDELING
15.30 AMBER-CLUB BP
15.00 AS BELLE VUE-HOUTBEURS
15.15 DYNAM-BENNE
15.30 KLOOSTERSTRAAT-DALTONS
15.00 NONKEL JAN-MUTEA
16.00 RACING GOBI-DEURNESE TURNERS


TWEEDE AFDELING A
15.00 AC DE HEIDE-PANDA
15.00 ADEC METAL EDEGEM-VC KANGOEROES
13.15 ESKAKORN-HET LOO
15.00 EXCELSIOR 81-JEE DEE
13.00 FC BAR SALON-KADDISH
15.00 LOS AMIGOS-AN SIBHIN


TWEEDE AFDELING B
12.30 ANTWERP BOYS-TC BRABO
14.00 ATLAS COPCO-P.S.K. - DE KLAMPER
15.00 DE BRUG-ST. JOZEF
15.00 DEURNESE TURNERS B-AMBER G
13.00 HOUTBEURS B-DEN 144
15.00 UMICORE-DE KAUWE


TWEEDE AFDELING C
15.00 CAFE CAFE-WATERTOREN
14.00 FC V.B.TERREIN Accomodatie KSV BornemVOLBA
12.15 FOXES-BELLE VUE
13.30 KLOOSTERSTRAAT B-LOKOMOTIV ALTREX
14.30 SWINCHESTER UNITED-LAS MANAS
15.00 VISBOYS-OLYMPIA SPORT


DERDE AFDELING A
15.00 BIBAMUS-SPORTING NEERLAND
15.00 DK NIEUWMOER-TOREKE
15.00 NIEUW STABROEK-PVC GORILLAZ
15.30 ROYAL BORSBEEK-MATTI
15.00 VIDAM-AMBER C
15.00 WILGENHOF-BACCHUS


DERDE AFDELING B
15.00 BH LJILJANI-MOLLY BLOOMS
12.30 BRISTOL BOYS-AMBER E
15.00 FC ROOIENHOEK-BRIK PELE
13.30 THE RAPIDO S-VOORCED
15.00 VK GEEL ZWART 89-DE PELIKAAN


DERDE AFDELING C
15.15 DEE BEE UTD.-FC CHOSSEL SPORT
12.30 ELITE ATHLETIC-KATASTROOF
15.30 EULEGOEM-F.C. MANHATTAN UNITED
13.00 METROPOOL UNITED-THOR ZAAT BRIEL
15.00 OLYMP-AIRCONSULT


VIERDE AFDELING A
13.00 AMBER D-REUNION MERXEM
15.00 D.O.V.O.-AMBER F
14.00 FC KIEL 2-SCHOTEN PARK RANGERS
15.15 GOOMA UNITED-BENNE B
13.00 THE D-C BOYS-DE KROON VC


VIERDE AFDELING B
15.30 AMBER B-ATHLETICO JOH
15.00 DODEKA SPORT-ROYAL ZEEZICHT FC
15.00 KON. ALOYSIUS S.C.-SCHONENBERG
15.00 PAGODE UTD.-LUNATICS
14.00 RACING GOBI B-NOEVEREN


zaterdag 10 november 2018
EERSTE AFDELING
15.30 BENNE-AMBER
15.00 CLUB BP-AS BELLE VUE
15.00 DALTONS-RACING GOBI
15.00 DEURNESE TURNERS-NONKEL JAN
15.00 HOUTBEURS-DYNAM
13.30 MUTEA-KLOOSTERSTRAAT


TWEEDE AFDELING A
13.00 AN SIBHIN-AC DE HEIDE
15.15 HET LOO-EXCELSIOR 81
15.00 JEE DEE-ADEC METAL EDEGEM
12.30 KADDISH-LOS AMIGOS
15.00 PANDATERREIN KVC Olympic DeurneFC BAR SALON
15.30 VC KANGOEROES-ESKAKORN


TWEEDE AFDELING B
15.30 AMBER G-UMICORE
12.30 ATLAS COPCO-DE KAUWE
15.00 DEN 144-DE BRUG
15.00 P.S.K. - DE KLAMPER-DEURNESE TURNERS B
15.00 ST. JOZEF-ANTWERP BOYS
13.30 TC BRABO-HOUTBEURS B


TWEEDE AFDELING C
15.00 BELLE VUE-SWINCHESTER UNITED
15.00 LAS MANAS-KLOOSTERSTRAAT B
13.00 LOKOMOTIV ALTREX-FOXES
15.00 OLYMPIA SPORT-CAFE CAFE
15.00 VOLBA-VISBOYS
14.30 WATERTOREN-FC V.B.


DERDE AFDELING A
15.30 AMBER C-ROYAL BORSBEEK
15.00 BACCHUS-VIDAM
14.30 MATTI-WILGENHOF
15.00 PVC GORILLAZ-BIBAMUS
15.00 SPORTING NEERLAND-DK NIEUWMOER
13.00 TOREKE-NIEUW STABROEK


DERDE AFDELING B
13.00 AMBER E-THE RAPIDO S
15.00 DE PELIKAAN-BRISTOL BOYS
15.30 MOLLY BLOOMS-FC ROOIENHOEK
13.45 SIFRA-BH LJILJANI
15.00 VOORCED-VK GEEL ZWART 89


DERDE AFDELING C
15.00 DE KLINKAERT-DEE BEE UTD.
13.00 F.C. MANHATTAN UNITED-METROPOOL UNITED
15.00 FC CHOSSEL SPORT-OLYMP
15.00 KATASTROOF-EULEGOEM
14.00 THOR ZAAT BRIEL-ELITE ATHLETIC


VIERDE AFDELING A
13.00 AMBER F-FC KIEL 2
13.00 BENNE B-AMBER D
15.00 DE KROON VC-D.O.V.O.
15.00 REUNION MERXEM-FC DEN DERDE HELFT
12.30 SCHOTEN PARK RANGERS-THE D-C BOYS


VIERDE AFDELING B
12.15 ATHLETICO JOH-KON. ALOYSIUS S.C.
15.00 LUNATICS-RACING GOBI B
13.00 ROYAL ZEEZICHT FC-AMBER B
14.30 SCHONENBERG-DODEKA SPORT
14.00 ZWARTE HOND-PAGODE UTD.


zaterdag 17 november 2018
EERSTE AFDELING
15.00 AS BELLE VUE-NONKEL JAN
15.00 CLUB BP-RACING GOBI
15.00 DALTONS-MUTEA
15.00 DEURNESE TURNERS-BENNE
15.15 DYNAM-KLOOSTERSTRAAT
15.00 HOUTBEURS-AMBER


TWEEDE AFDELING A
15.00 ADEC METAL EDEGEM-AC DE HEIDE
13.00 AN SIBHIN-HET LOO
13.15 ESKAKORN-FC BAR SALON
15.00 JEE DEE-LOS AMIGOS
12.30 KADDISH-PANDA
15.30 VC KANGOEROES-EXCELSIOR 81


TWEEDE AFDELING B
15.00 AMBER G-P.S.K. - DE KLAMPER
12.30 ANTWERP BOYS-ATLAS COPCO
15.00 DE KAUWE-DEN 144
13.00 HOUTBEURS B-DEURNESE TURNERS B
15.00 ST. JOZEF-UMICORE
13.30 TC BRABO-DE BRUG


TWEEDE AFDELING C
15.00 BELLE VUE-WATERTOREN
15.00 CAFE CAFE-KLOOSTERSTRAAT B
13.00 LOKOMOTIV ALTREX-LAS MANAS
15.00 OLYMPIA SPORT-FC V.B.
15.00 VISBOYS-SWINCHESTER UNITED
15.00 VOLBA-FOXES


DERDE AFDELING A
15.00 AMBER C-BACCHUS
15.00 BIBAMUS-WILGENHOF
15.00 DK NIEUWMOER-VIDAM
14.30 MATTI-TOREKE
15.00 PVC GORILLAZ-ROYAL BORSBEEK
14.00 SPORTING NEERLAND-NIEUW STABROEK


DERDE AFDELING B
13.00 AMBER E-DE PELIKAAN
15.00 BH LJILJANI-VK GEEL ZWART 89
15.00 FC ROOIENHOEK-BRISTOL BOYS
13.45 SIFRA-THE RAPIDO S
15.00 VOORCED-BRIK PELE


DERDE AFDELING C
13.00 AIRCONSULT-KATASTROOF
12.30 ELITE ATHLETIC-DEE BEE UTD.
13.00 F.C. MANHATTAN UNITED-OLYMP
15.00 FC CHOSSEL SPORT-DE KLINKAERT
14.00 THOR ZAAT BRIEL-EULEGOEM


VIERDE AFDELING A
13.00 AMBER F-DE KROON VC
12.00 FC DEN DERDE HELFT-THE D-C BOYS
15.00 GOOMA UNITED-D.O.V.O.
15.00 REUNION MERXEM-FC KIEL 2
12.30 SCHOTEN PARK RANGERS-BENNE B


VIERDE AFDELING B
12.15 ATHLETICO JOH-RACING GOBI B
15.00 DODEKA SPORT-PAGODE UTD.
15.00 LUNATICS-ZWARTE HOND
15.00 NOEVEREN-ROYAL ZEEZICHT FC
14.30 SCHONENBERG-AMBER B


zaterdag 24 november 2018
EERSTE AFDELING
15.00 AMBER-DYNAM
15.30 BENNE-HOUTBEURS
15.30 KLOOSTERSTRAAT-CLUB BP
13.30 MUTEA-DEURNESE TURNERS
15.00 NONKEL JAN-DALTONS
16.00 RACING GOBI-AS BELLE VUE


TWEEDE AFDELING A
15.00 AC DE HEIDE-KADDISH
15.00 EXCELSIOR 81-ESKAKORN
13.00 FC BAR SALON-JEE DEE
15.00 HET LOO-VC KANGOEROES
15.00 LOS AMIGOS-ADEC METAL EDEGEM
15.30 PANDATERREIN KVC Olympic DeurneAN SIBHIN


TWEEDE AFDELING B
14.00 ATLAS COPCO-AMBER G
14.30 DE BRUG-HOUTBEURS B
15.00 DEN 144-TC BRABO
15.00 DEURNESE TURNERS B-ST. JOZEF
15.00 P.S.K. - DE KLAMPER-DE KAUWE
15.00 UMICORE-ANTWERP BOYS


TWEEDE AFDELING C
14.00 FC V.B.TERREIN KVK HINGENECAFE CAFE
12.15 FOXES-VISBOYS
13.30 KLOOSTERSTRAAT B-VOLBA
15.00 LAS MANAS-BELLE VUE
14.30 SWINCHESTER UNITED-LOKOMOTIV ALTREX
14.30 WATERTOREN-OLYMPIA SPORT


DERDE AFDELING A
15.00 BACCHUS-MATTI
15.00 NIEUW STABROEK-DK NIEUWMOER
15.00 ROYAL BORSBEEK-BIBAMUS
13.00 TOREKE-SPORTING NEERLAND
15.00 VIDAM-PVC GORILLAZ
15.00 WILGENHOF-AMBER C


DERDE AFDELING B
12.15 BRIK PELE-MOLLY BLOOMS
12.30 BRISTOL BOYS-SIFRA
15.00 DE PELIKAAN-VOORCED
13.30 THE RAPIDO S-BH LJILJANI
15.00 VK GEEL ZWART 89-AMBER E


DERDE AFDELING C
15.00 DE KLINKAERT-AIRCONSULT
15.15 DEE BEE UTD.-F.C. MANHATTAN UNITED
15.30 EULEGOEM-ELITE ATHLETIC
15.00 KATASTROOF-THOR ZAAT BRIEL
15.00 OLYMP-METROPOOL UNITED


VIERDE AFDELING A
13.00 AMBER D-GOOMA UNITED
15.00 D.O.V.O.-REUNION MERXEM
15.00 DE KROON VC-SCHOTEN PARK RANGERS
14.00 FC KIEL 2-FC DEN DERDE HELFT
13.00 THE D-C BOYS-AMBER F


VIERDE AFDELING B
15.00 AMBER B-DODEKA SPORT
12.30 PAGODE UTD.-ATHLETICO JOH
14.00 RACING GOBI B-KON. ALOYSIUS S.C.
12.30 ROYAL ZEEZICHT FC-SCHONENBERG
14.00 ZWARTE HOND-NOEVEREN


zaterdag 01 december 2018
EERSTE AFDELING
15.00 AMBER-NONKEL JAN
15.00 AS BELLE VUE-MUTEA
15.00 CLUB BP-BENNE
15.00 DEURNESE TURNERS-DALTONS
15.15 DYNAM-RACING GOBI
15.00 HOUTBEURS-KLOOSTERSTRAAT


TWEEDE AFDELING A
15.00 ADEC METAL EDEGEM-PANDA
13.00 AN SIBHIN-KADDISH
13.15 ESKAKORN-LOS AMIGOS
15.00 EXCELSIOR 81-AC DE HEIDE
15.00 JEE DEE-HET LOO
15.30 VC KANGOEROES-FC BAR SALON


TWEEDE AFDELING B
12.30 ANTWERP BOYS-P.S.K. - DE KLAMPER
14.30 DE BRUG-ATLAS COPCO
15.00 DE KAUWE-AMBER G
13.00 HOUTBEURS B-UMICORE
15.00 ST. JOZEF-DEN 144
13.30 TC BRABO-DEURNESE TURNERS B


TWEEDE AFDELING C
15.00 BELLE VUE-LOKOMOTIV ALTREX
15.00 CAFE CAFE-FOXES
14.00 FC V.B.TERREIN KVK HINGENESWINCHESTER UNITED
15.00 OLYMPIA SPORT-KLOOSTERSTRAAT B
15.00 VISBOYS-LAS MANAS
15.00 VOLBA-WATERTOREN


DERDE AFDELING A
15.00 BIBAMUS-BACCHUS
15.00 DK NIEUWMOER-ROYAL BORSBEEK
14.30 MATTI-AMBER C
15.00 NIEUW STABROEK-WILGENHOF
15.00 PVC GORILLAZ-TOREKE
14.00 SPORTING NEERLAND-VIDAM


DERDE AFDELING B
15.00 BH LJILJANI-DE PELIKAAN
15.00 FC ROOIENHOEK-THE RAPIDO S
15.30 MOLLY BLOOMS-BRISTOL BOYS
13.45 SIFRA-BRIK PELE
15.00 VOORCED-AMBER E


DERDE AFDELING C
13.00 AIRCONSULT-FC CHOSSEL SPORT
12.30 ELITE ATHLETIC-OLYMP
13.00 F.C. MANHATTAN UNITED-KATASTROOF
13.00 METROPOOL UNITED-DE KLINKAERT
14.00 THOR ZAAT BRIEL-DEE BEE UTD.


VIERDE AFDELING A
15.00 AMBER D-THE D-C BOYS
12.00 FC DEN DERDE HELFT-DE KROON VC
15.00 GOOMA UNITED-FC KIEL 2
15.00 REUNION MERXEM-BENNE B
12.30 SCHOTEN PARK RANGERS-AMBER F


VIERDE AFDELING B
12.15 ATHLETICO JOH-ROYAL ZEEZICHT FC
15.00 DODEKA SPORT-RACING GOBI B
15.00 KON. ALOYSIUS S.C.-ZWARTE HOND
15.00 NOEVEREN-LUNATICS
14.30 SCHONENBERG-PAGODE UTD.


zaterdag 08 december 2018
EERSTE AFDELING
15.00 AS BELLE VUE-DEURNESE TURNERS
15.00 DALTONS-CLUB BP
15.30 KLOOSTERSTRAAT-AMBER
13.30 MUTEA-BENNE
15.00 NONKEL JAN-DYNAM
16.00 RACING GOBI-HOUTBEURS


TWEEDE AFDELING A
15.00 AC DE HEIDE-ESKAKORN
15.00 ADEC METAL EDEGEM-AN SIBHIN
13.00 FC BAR SALON-EXCELSIOR 81
12.30 KADDISH-JEE DEE
15.00 LOS AMIGOS-VC KANGOEROES
15.00 PANDATERREIN KVC Olympic DeurneHET LOO


TWEEDE AFDELING B
15.00 AMBER G-ST. JOZEF
12.30 ANTWERP BOYS-DE KAUWE
14.00 ATLAS COPCO-HOUTBEURS B
15.00 DEURNESE TURNERS B-DE BRUG
15.00 P.S.K. - DE KLAMPER-DEN 144
15.00 UMICORE-TC BRABO


TWEEDE AFDELING C
12.15 FOXES-OLYMPIA SPORT
13.30 KLOOSTERSTRAAT B-FC V.B.
15.00 LAS MANAS-WATERTOREN
13.00 LOKOMOTIV ALTREX-VOLBA
14.30 SWINCHESTER UNITED-CAFE CAFE
15.00 VISBOYS-BELLE VUE


DERDE AFDELING A
15.00 AMBER C-PVC GORILLAZ
15.00 BACCHUS-TOREKE
15.00 BIBAMUS-MATTI
15.00 ROYAL BORSBEEK-SPORTING NEERLAND
15.00 VIDAM-NIEUW STABROEK
15.00 WILGENHOF-DK NIEUWMOER


DERDE AFDELING B
13.00 AMBER E-SIFRA
15.00 BH LJILJANI-VOORCED
15.00 DE PELIKAAN-BRIK PELE
13.30 THE RAPIDO S-MOLLY BLOOMS
15.00 VK GEEL ZWART 89-FC ROOIENHOEK


DERDE AFDELING C
15.00 DE KLINKAERT-KATASTROOF
15.15 DEE BEE UTD.-EULEGOEM
15.00 FC CHOSSEL SPORT-F.C. MANHATTAN UNITED
13.00 METROPOOL UNITED-AIRCONSULT
15.00 OLYMP-THOR ZAAT BRIEL


VIERDE AFDELING A
13.00 AMBER F-REUNION MERXEM
15.00 D.O.V.O.-AMBER D
15.00 DE KROON VC-BENNE B
12.00 FC DEN DERDE HELFT-SCHOTEN PARK RANGERS
13.00 THE D-C BOYS-GOOMA UNITED


VIERDE AFDELING B
15.00 KON. ALOYSIUS S.C.-NOEVEREN
15.00 LUNATICS-ATHLETICO JOH
15.00 PAGODE UTD.-AMBER B
14.00 RACING GOBI B-SCHONENBERG
14.00 ZWARTE HOND-ROYAL ZEEZICHT FC


zaterdag 15 december 2018
EERSTE AFDELING
15.00 AMBER-DALTONS
15.30 BENNE-RACING GOBI
15.00 CLUB BP-NONKEL JAN
15.00 DEURNESE TURNERS-KLOOSTERSTRAAT
15.15 DYNAM-AS BELLE VUE
15.00 HOUTBEURS-MUTEA


TWEEDE AFDELING A
13.00 AN SIBHIN-FC BAR SALON
13.15 ESKAKORN-ADEC METAL EDEGEM
15.00 EXCELSIOR 81-KADDISH
15.00 HET LOO-LOS AMIGOS
15.00 JEE DEE-AC DE HEIDE
15.30 VC KANGOEROES-PANDA


TWEEDE AFDELING B
14.30 DE BRUG-AMBER G
15.00 DE KAUWE-DEURNESE TURNERS B
15.00 DEN 144-UMICORE
13.00 HOUTBEURS B-ANTWERP BOYS
15.00 ST. JOZEF-ATLAS COPCO
13.30 TC BRABO-P.S.K. - DE KLAMPER


TWEEDE AFDELING C
15.00 BELLE VUE-KLOOSTERSTRAAT B
15.00 CAFE CAFE-VISBOYS
14.00 FC V.B.TERREIN KVK HINGENELOKOMOTIV ALTREX
15.00 OLYMPIA SPORT-LAS MANAS
15.00 VOLBA-SWINCHESTER UNITED
14.30 WATERTOREN-FOXES


DERDE AFDELING A
15.00 DK NIEUWMOER-BIBAMUS
14.30 MATTI-VIDAM
15.00 NIEUW STABROEK-AMBER C
15.00 PVC GORILLAZ-WILGENHOF
14.00 SPORTING NEERLAND-BACCHUS
13.00 TOREKE-ROYAL BORSBEEK


DERDE AFDELING B
12.15 BRIK PELE-THE RAPIDO S
15.00 FC ROOIENHOEK-BH LJILJANI
15.30 MOLLY BLOOMS-DE PELIKAAN
13.45 SIFRA-VK GEEL ZWART 89
15.00 VOORCED-BRISTOL BOYS


DERDE AFDELING C
13.00 AIRCONSULT-DEE BEE UTD.
15.30 EULEGOEM-FC CHOSSEL SPORT
15.00 KATASTROOF-OLYMP
14.00 THOR ZAAT BRIEL-DE KLINKAERT


VIERDE AFDELING A
13.00 AMBER D-AMBER F
13.00 BENNE B-FC KIEL 2
15.00 GOOMA UNITED-FC DEN DERDE HELFT
15.00 REUNION MERXEM-THE D-C BOYS
12.30 SCHOTEN PARK RANGERS-D.O.V.O.


VIERDE AFDELING B
15.00 AMBER B-LUNATICS
15.00 DODEKA SPORT-KON. ALOYSIUS S.C.
15.00 NOEVEREN-PAGODE UTD.
12.30 ROYAL ZEEZICHT FC-RACING GOBI B
14.30 SCHONENBERG-ZWARTE HOND


zaterdag 22 december 2018
TWEEDE AFDELING A
15.00 ADEC METAL EDEGEM-FC BAR SALON


DERDE AFDELING B
13.45 SIFRA-VOORCED


DERDE AFDELING C
12.00 ELITE ATHLETIC-METROPOOL UNITED
13.00 F.C. MANHATTAN UNITED-FC CHOSSEL SPORT


VIERDE AFDELING A
15.00 D.O.V.O.-FC KIEL 2
15.00 DE KROON VC-FC DEN DERDE HELFT
15.15 GOOMA UNITED-SCHOTEN PARK RANGERS


zaterdag 12 januari 2019
EERSTE AFDELING
15.00 AS BELLE VUE-AMBER
15.00 DALTONS-HOUTBEURS
15.00 DEURNESE TURNERS-DYNAM
13.30 MUTEA-CLUB BP
15.00 NONKEL JAN-BENNE
16.00 RACING GOBI-KLOOSTERSTRAAT


TWEEDE AFDELING A
15.00 AC DE HEIDE-HET LOO
15.00 ADEC METAL EDEGEM-EXCELSIOR 81
13.00 AN SIBHIN-ESKAKORN
12.30 KADDISH-VC KANGOEROES
15.00 LOS AMIGOS-FC BAR SALON
15.00 PANDATERREIN KVC Olympic DeurneJEE DEE


TWEEDE AFDELING B
15.00 AMBER G-TC BRABO
12.30 ANTWERP BOYS-DE BRUG
14.00 ATLAS COPCO-DEN 144
15.00 DE KAUWE-HOUTBEURS B
15.00 P.S.K. - DE KLAMPER-ST. JOZEF
15.00 UMICORE-DEURNESE TURNERS B


TWEEDE AFDELING C
15.00 BELLE VUE-CAFE CAFE
12.15 FOXES-KLOOSTERSTRAAT B
15.00 LAS MANAS-VOLBA
13.00 LOKOMOTIV ALTREX-OLYMPIA SPORT
14.30 SWINCHESTER UNITED-WATERTOREN
15.00 VISBOYS-FC V.B.


DERDE AFDELING A
15.00 AMBER C-SPORTING NEERLAND
15.00 BACCHUS-PVC GORILLAZ
15.00 BIBAMUS-NIEUW STABROEK
14.30 MATTI-DK NIEUWMOER
15.00 ROYAL BORSBEEK-VIDAM
15.00 WILGENHOF-TOREKE


DERDE AFDELING B
13.00 AMBER E-MOLLY BLOOMS
15.00 DE PELIKAAN-SIFRA
13.30 THE RAPIDO S-BRISTOL BOYS
15.00 VK GEEL ZWART 89-BRIK PELE
15.00 VOORCED-FC ROOIENHOEK


DERDE AFDELING C
13.00 AIRCONSULT-ELITE ATHLETIC
15.00 DE KLINKAERT-F.C. MANHATTAN UNITED
15.00 FC CHOSSEL SPORT-THOR ZAAT BRIEL
13.00 METROPOOL UNITED-EULEGOEM
15.00 OLYMP-DEE BEE UTD.


VIERDE AFDELING A
15.00 DE KROON VC-REUNION MERXEM
12.00 FC DEN DERDE HELFT-AMBER D
15.00 FC KIEL 2-D.O.V.O.
12.30 SCHOTEN PARK RANGERS-GOOMA UNITED
15.00 THE D-C BOYS-BENNE B


VIERDE AFDELING B
15.00 KON. ALOYSIUS S.C.-AMBER B
15.00 LUNATICS-SCHONENBERG
15.00 NOEVEREN-DODEKA SPORT
14.00 RACING GOBI B-PAGODE UTD.
14.00 ZWARTE HOND-ATHLETICO JOH


zaterdag 19 januari 2019
EERSTE AFDELING
15.00 AMBER-RACING GOBI
15.30 BENNE-DALTONS
15.00 CLUB BP-DEURNESE TURNERS
15.15 DYNAM-MUTEA
15.00 HOUTBEURS-NONKEL JAN
15.30 KLOOSTERSTRAAT-AS BELLE VUE


TWEEDE AFDELING A
13.15 ESKAKORN-PANDA
15.00 EXCELSIOR 81-LOS AMIGOS
13.00 FC BAR SALON-ADEC METAL EDEGEM
15.00 HET LOO-KADDISH
15.00 JEE DEE-AN SIBHIN
15.30 VC KANGOEROES-AC DE HEIDE


TWEEDE AFDELING B
14.30 DE BRUG-UMICORE
15.00 DEN 144-AMBER G
15.00 DEURNESE TURNERS B-ANTWERP BOYS
13.00 HOUTBEURS B-P.S.K. - DE KLAMPER
15.00 ST. JOZEF-DE KAUWE
13.30 TC BRABO-ATLAS COPCO


TWEEDE AFDELING C
15.00 CAFE CAFE-LAS MANAS
14.00 FC V.B.TERREIN KVK HINGENEFOXES
13.30 KLOOSTERSTRAAT B-VISBOYS
15.00 OLYMPIA SPORT-SWINCHESTER UNITED
15.00 VOLBA-BELLE VUE
14.30 WATERTOREN-LOKOMOTIV ALTREX


DERDE AFDELING A
15.00 DK NIEUWMOER-BACCHUS
15.00 NIEUW STABROEK-ROYAL BORSBEEK
15.00 PVC GORILLAZ-MATTI
14.00 SPORTING NEERLAND-WILGENHOF
13.00 TOREKE-AMBER C
15.00 VIDAM-BIBAMUS


DERDE AFDELING B
12.15 BRIK PELE-AMBER E
12.30 BRISTOL BOYS-BH LJILJANI
15.00 FC ROOIENHOEK-DE PELIKAAN
15.30 MOLLY BLOOMS-VK GEEL ZWART 89


DERDE AFDELING C
15.15 DEE BEE UTD.-METROPOOL UNITED
12.00 ELITE ATHLETIC-DE KLINKAERT
15.30 EULEGOEM-OLYMP
13.00 F.C. MANHATTAN UNITED-AIRCONSULT
15.00 KATASTROOF-FC CHOSSEL SPORT


VIERDE AFDELING A
13.00 AMBER D-FC KIEL 2
13.00 BENNE B-AMBER F
15.00 D.O.V.O.TERREIN StabelinoFC DEN DERDE HELFT
15.00 DE KROON VC-GOOMA UNITED
15.00 REUNION MERXEM-SCHOTEN PARK RANGERS


VIERDE AFDELING B
15.00 AMBER B-RACING GOBI B
12.15 ATHLETICO JOH-NOEVEREN
15.00 DODEKA SPORT(UITGESTELD)ZWARTE HOND
15.00 PAGODE UTD.-KON. ALOYSIUS S.C.
12.30 ROYAL ZEEZICHT FC-LUNATICS


zaterdag 26 januari 2019
EERSTE AFDELING
15.30 BENNE-KLOOSTERSTRAAT
15.00 CLUB BP-DYNAM
15.00 DALTONS-AS BELLE VUE
15.00 DEURNESE TURNERS-HOUTBEURS
13.30 MUTEA-AMBER
15.00 NONKEL JAN-RACING GOBI


TWEEDE AFDELING A
15.00 AC DE HEIDE-LOS AMIGOS
13.00 AN SIBHIN-VC KANGOEROES
15.00 HET LOO-FC BAR SALON
15.00 JEE DEE-ESKAKORN
12.30 KADDISH-ADEC METAL EDEGEM
15.00 PANDATERREIN KVC Olympic DeurneEXCELSIOR 81


TWEEDE AFDELING B
15.00 AMBER G-ANTWERP BOYS
14.00 ATLAS COPCO-UMICORE
15.00 DE KAUWE-TC BRABO
15.00 DEN 144-DEURNESE TURNERS B
15.00 P.S.K. - DE KLAMPER-DE BRUG
15.00 ST. JOZEF-HOUTBEURS B


TWEEDE AFDELING C
15.00 BELLE VUE-OLYMPIA SPORT
15.00 LAS MANAS-FC V.B.
13.00 LOKOMOTIV ALTREX-VISBOYS
14.30 SWINCHESTER UNITED-FOXES
15.00 VOLBA-CAFE CAFE
14.30 WATERTOREN-KLOOSTERSTRAAT B


DERDE AFDELING A
15.00 AMBER C-BIBAMUS
15.00 BACCHUS-NIEUW STABROEK
14.30 MATTI-SPORTING NEERLAND
15.00 PVC GORILLAZ-DK NIEUWMOER
13.00 TOREKE-VIDAM
15.00 WILGENHOF-ROYAL BORSBEEK


DERDE AFDELING B
13.00 AMBER E-BH LJILJANI
12.15 BRIK PELE-BRISTOL BOYS
13.45 SIFRA-FC ROOIENHOEK
15.00 VK GEEL ZWART 89-THE RAPIDO S
15.00 VOORCED-MOLLY BLOOMS


DERDE AFDELING C
13.00 AIRCONSULT-THOR ZAAT BRIEL
15.00 DE KLINKAERT-EULEGOEM
13.00 F.C. MANHATTAN UNITED-ELITE ATHLETIC
15.00 FC CHOSSEL SPORT-METROPOOL UNITED
15.00 KATASTROOF-DEE BEE UTD.


VIERDE AFDELING A
13.00 AMBER F-FC DEN DERDE HELFT
13.00 BENNE B-D.O.V.O.
15.00 DE KROON VC-AMBER D
15.00 REUNION MERXEM-GOOMA UNITED
13.00 THE D-C BOYS-FC KIEL 2


VIERDE AFDELING B
12.15 ATHLETICO JOH-DODEKA SPORT
15.00 LUNATICS-KON. ALOYSIUS S.C.
15.00 NOEVEREN-SCHONENBERG
12.30 ROYAL ZEEZICHT FC-PAGODE UTD.
14.00 ZWARTE HOND-AMBER B


zaterdag 02 februari 2019
EERSTE AFDELING
15.30 AMBER-DEURNESE TURNERS
15.00 AS BELLE VUE-BENNE
15.15 DYNAM-DALTONS
15.00 HOUTBEURS-CLUB BP
15.30 KLOOSTERSTRAAT-NONKEL JAN
16.00 RACING GOBI-MUTEA


TWEEDE AFDELING A
15.00 ADEC METAL EDEGEM-HET LOO
13.15 ESKAKORN-KADDISH
15.00 EXCELSIOR 81-AN SIBHIN
13.00 FC BAR SALON-AC DE HEIDE
15.00 LOS AMIGOS-PANDA
15.30 VC KANGOEROES-JEE DEE


TWEEDE AFDELING B
12.30 ANTWERP BOYS-DEN 144
15.00 DE BRUG-DE KAUWE
15.00 DEURNESE TURNERS B-ATLAS COPCO
13.00 HOUTBEURS B-AMBER G
13.30 TC BRABO-ST. JOZEF
15.00 UMICORE-P.S.K. - DE KLAMPER


TWEEDE AFDELING C
15.00 CAFE CAFE-LOKOMOTIV ALTREX
14.00 FC V.B.TERREIN KVK HINGENEBELLE VUE
12.15 FOXES-LAS MANAS
13.30 KLOOSTERSTRAAT B-SWINCHESTER UNITED
15.00 OLYMPIA SPORT-VOLBA
15.00 VISBOYS-WATERTOREN


DERDE AFDELING A
15.00 BIBAMUS-TOREKE
15.00 DK NIEUWMOER-AMBER C
15.00 NIEUW STABROEK-MATTI
15.30 ROYAL BORSBEEK-BACCHUS
14.00 SPORTING NEERLAND-PVC GORILLAZ
15.00 VIDAM-WILGENHOF


DERDE AFDELING B
15.00 BH LJILJANI-BRIK PELE
12.30 BRISTOL BOYS-VK GEEL ZWART 89
15.00 FC ROOIENHOEK-AMBER E
15.30 MOLLY BLOOMS-SIFRA
13.30 THE RAPIDO S-DE PELIKAAN


DERDE AFDELING C
12.00 ELITE ATHLETIC-FC CHOSSEL SPORT
15.30 EULEGOEM-AIRCONSULT
13.00 METROPOOL UNITED-KATASTROOF
15.00 OLYMP-DE KLINKAERT
14.00 THOR ZAAT BRIEL-F.C. MANHATTAN UNITED


VIERDE AFDELING A
13.00 AMBER D-SCHOTEN PARK RANGERS
15.00 D.O.V.O.-THE D-C BOYS
12.00 FC DEN DERDE HELFT-BENNE B
14.00 FC KIEL 2-DE KROON VC
15.15 GOOMA UNITED-AMBER F


VIERDE AFDELING B
15.30 AMBER B-NOEVEREN
15.00 DODEKA SPORT-LUNATICS
15.00 KON. ALOYSIUS S.C.-ROYAL ZEEZICHT FC
14.00 RACING GOBI B-ZWARTE HOND
14.30 SCHONENBERG-ATHLETICO JOH


zaterdag 09 februari 2019
EERSTE AFDELING
15.30 BENNE-DYNAM
15.00 CLUB BP-AMBER
15.00 DALTONS-KLOOSTERSTRAAT
15.00 DEURNESE TURNERS-RACING GOBI
15.00 HOUTBEURS-AS BELLE VUE
13.30 MUTEA-NONKEL JAN


TWEEDE AFDELING A
13.00 AN SIBHIN-LOS AMIGOS
15.15 HET LOO-ESKAKORN
15.00 JEE DEE-EXCELSIOR 81
12.30 KADDISH-FC BAR SALON
15.00 PANDATERREIN KVC Olympic DeurneAC DE HEIDE
15.30 VC KANGOEROES-ADEC METAL EDEGEM


TWEEDE AFDELING B
15.30 AMBER G-DEURNESE TURNERS B
15.00 DE KAUWE-UMICORE
15.00 DEN 144-HOUTBEURS B
15.00 P.S.K. - DE KLAMPER-ATLAS COPCO
15.00 ST. JOZEF-DE BRUG
13.30 TC BRABO-ANTWERP BOYS


TWEEDE AFDELING C
15.00 BELLE VUE-FOXES
15.00 LAS MANAS-SWINCHESTER UNITED
13.00 LOKOMOTIV ALTREX-KLOOSTERSTRAAT B
15.00 OLYMPIA SPORT-VISBOYS
15.00 VOLBA-FC V.B.
14.30 WATERTOREN-CAFE CAFE


DERDE AFDELING A
15.30 AMBER C-VIDAM
15.00 BACCHUS-WILGENHOF
14.30 MATTI-ROYAL BORSBEEK
15.00 PVC GORILLAZ-NIEUW STABROEK
14.00 SPORTING NEERLAND-BIBAMUS
13.00 TOREKE-DK NIEUWMOER


DERDE AFDELING B
13.00 AMBER E-BRISTOL BOYS
12.15 BRIK PELE-FC ROOIENHOEK
15.00 DE PELIKAAN-VK GEEL ZWART 89
15.30 MOLLY BLOOMS-BH LJILJANI
15.00 VOORCED-THE RAPIDO S


DERDE AFDELING C
13.00 AIRCONSULT-OLYMP
13.00 F.C. MANHATTAN UNITED-EULEGOEM
15.00 FC CHOSSEL SPORT-DEE BEE UTD.
15.00 KATASTROOF-ELITE ATHLETIC
14.00 THOR ZAAT BRIEL-METROPOOL UNITED


VIERDE AFDELING A
13.00 AMBER F-D.O.V.O.
13.00 BENNE B-GOOMA UNITED
15.00 DE KROON VC-THE D-C BOYS
15.00 REUNION MERXEM-AMBER D
12.30 SCHOTEN PARK RANGERS-FC KIEL 2


VIERDE AFDELING B
12.15 ATHLETICO JOH-AMBER B
15.00 LUNATICS-PAGODE UTD.
15.00 NOEVEREN-RACING GOBI B
13.00 ROYAL ZEEZICHT FC-DODEKA SPORT
14.30 SCHONENBERG-KON. ALOYSIUS S.C.


zaterdag 16 februari 2019
EERSTE AFDELING
15.30 AMBER-BENNE
15.00 AS BELLE VUE-CLUB BP
15.15 DYNAM-HOUTBEURS
15.30 KLOOSTERSTRAAT-MUTEA
15.00 NONKEL JAN-DEURNESE TURNERS
16.00 RACING GOBI-DALTONS


TWEEDE AFDELING A
15.00 AC DE HEIDE-AN SIBHIN
15.00 ADEC METAL EDEGEM-JEE DEE
13.15 ESKAKORN-VC KANGOEROES
15.00 EXCELSIOR 81-HET LOO
13.00 FC BAR SALON-PANDA
15.00 LOS AMIGOS-KADDISH


TWEEDE AFDELING B
12.30 ANTWERP BOYS-ST. JOZEF
15.00 DE BRUG-DEN 144
15.00 DE KAUWE-ATLAS COPCO
15.00 DEURNESE TURNERS B-P.S.K. - DE KLAMPER
13.00 HOUTBEURS B-TC BRABO
15.00 UMICORE-AMBER G


TWEEDE AFDELING C
15.00 CAFE CAFE-OLYMPIA SPORT
14.00 FC V.B.TERREIN KVK HINGENEWATERTOREN
12.15 FOXES-LOKOMOTIV ALTREX
13.30 KLOOSTERSTRAAT B-LAS MANAS
14.30 SWINCHESTER UNITED-BELLE VUE
15.00 VISBOYS-VOLBA


DERDE AFDELING A
15.00 BIBAMUS-PVC GORILLAZ
15.00 DK NIEUWMOER-SPORTING NEERLAND
15.00 NIEUW STABROEK-TOREKE
15.30 ROYAL BORSBEEK-AMBER C
15.00 VIDAM-BACCHUS
15.00 WILGENHOF-MATTI


DERDE AFDELING B
15.00 BH LJILJANI-SIFRA
12.30 BRISTOL BOYS-DE PELIKAAN
15.00 FC ROOIENHOEK-MOLLY BLOOMS
13.30 THE RAPIDO S-AMBER E
15.00 VK GEEL ZWART 89-VOORCED


DERDE AFDELING C
15.15 DEE BEE UTD.-DE KLINKAERT
12.00 ELITE ATHLETIC-THOR ZAAT BRIEL
15.30 EULEGOEM-KATASTROOF
13.00 METROPOOL UNITED-F.C. MANHATTAN UNITED
15.00 OLYMP-FC CHOSSEL SPORT


VIERDE AFDELING A
13.00 AMBER D-BENNE B
15.00 D.O.V.O.-DE KROON VC
12.00 FC DEN DERDE HELFT-REUNION MERXEM
14.00 FC KIEL 2-AMBER F
13.00 THE D-C BOYS-SCHOTEN PARK RANGERS


VIERDE AFDELING B
15.30 AMBER B-ROYAL ZEEZICHT FC
15.00 DODEKA SPORT-SCHONENBERG
15.00 KON. ALOYSIUS S.C.-ATHLETICO JOH
12.30 PAGODE UTD.-ZWARTE HOND
14.00 RACING GOBI B-LUNATICS