KONINKLIJKE ALGEMENE VERENIGING VAN VRIENDENCLUBS AFDELING VOETBAL ANTWERPEN
OFFICIELE BERICHTEN - maandag 20 augustus 2018

 inzake voorgaande officiële berichten kan U terecht in het archief van de nieuwsbrieven SKOOR.

OFFICIELE BERICHTEN      (20.08.2018)

KALENDERAANPASSINGEN

22-09-2018 - 13.00 F.C. MANHATTAN UNITED - FC CHOSSEL SPORT naar 22-12-2018 om 13.00
13-10-2018 - 12.00 KON. ALOYSIUS S.C. - PAGODE UTD  naar 19-01-2019 om 12.00
13-10-2018 - 15.00 ADEC METAL EDEGEM - FC BAR SALON naar 22-12-2018 om 15.00
09-01-2019 - 15.30 AMBER - RACING GOBI naar 19-01-2019 om 15.00
19-01-2019 - 15.00 PAGODE UTD. - KON. ALOYSIUS S.C  naar 13-10-2018 om 15.00
19-01-2019 - 15.30 AMBER B - RACING GOBI B naar 19-01-2019 om 15.00



VERGADERINGEN CLUBS EN SCHEIDSRECHTERS
1/ De verdere digitalisatie (nieuwe spelers en wedstrijdblad) is de grootste aanpassing
sinds vele jaren. Wij willen iedereen, clubs en scheidsrechters, zoveel mogelijk informatie
hieromtrent verschaffen en daarom werd het volgende aangepast.

VRIJDAG 24.08.18 : VERPLICHTE ALGEMENE VERGADERING VOOR DE CLUBS
VANAF AC DE HEIDE TOT EN MET KLOOSTERSTRAAT (clubnaam zonder FC, VC, e.a.)

De Finale (Boomgaardstraat Berchem)
19.30 : kalenderafhaling 20.15 : aanvang vergadering.

Per club mogen maximum drie clubleden aanwezig zijn.

MAANDAG 27.08.18 : VERPLICHTE ALGEMENE VERGADERING VOOR DE CLUBS

VANAF LAS MAÑAS TOT EINDE (clubnaam zonder FC, VC, e.a.)

De Finale (Boomgaardstraat Berchem)
19.30 : kalenderafhaling 20.15 : aanvang vergadering.

Per club mogen maximum drie clubleden aanwezig zijn.

Wie niet kan komen op vrijdag moet aanwezig zijn op maandag of vice versa !
Zulks moet aan de Afdelingsvoorzitter verwittigd worden.
De club, die niet op vrijdag, noch op maandag aanwezig was zal beboet worden met 50 euro.
Daartegen zal de info om de wedstrijd aan te vatten niet gekend zijn met forfaits tot gevolg!
De volledige werking van de wedstrijdbladen is aangepast!    
Zonder dit = niet spelen!!!
De vergadering is op slechts een kleine week van de eerste wedstrijden.
Wat we nu alvast willen meegeven is dat de wedstrijdbladen zullen afgedrukt moeten worden
door de club zelf (al dan niet thuis). Voorzie dus almaar een printer!

Voor de goede gang van zaken…..Uw aanwezigheid is noodzakelijk !


2/ Niet vergeten dat de clubsecretaris op de avond van de algemene vergadering het
het door drie verschillende personen getekend document met de handtekeningen
moet meebrengen.

3/ Inzake document GDPR. Document in bijlage ter ondertekening. Zie bijlage.
Getekend terug te bezorgen aan ons adm. secretariaat ofwel bezorgen samen met
het document met de drie handtekeningen.

“De Koninklijke Algemene Vereniging Van Vriendenclubs & Federatie Dans en Sport vzw
(kortweg KAVVV&FEDES vzw) hecht veel waarde aan de bescherming van je persoonsgegevens en jouw privacy. KAVVV&FEDES vzw houdt zich in alle gevallen aan de toepasselijke wet- en regelgeving, waaronder de Algemene Verordening Gegevensbescherming (beter bekend als GDPR). Ook wij moeten van onze clubs over een getekende overeenkomst beschikken om in regel te zijn met deze GDPR.

Wij vragen u de overeenkomst in bijlage getekend en ingevuld -clubnaam, maatschappelijke zetel en de vertegenwoordiger van de club- terug te bezorgen (adm@kavvvfedes.be), zodat KAVVV&FEDES nadien dit exemplaar tegentekenen en terug aan de club kan bezorgen.” 


WOENSDAG  29.08.18 : VERPLICHTE ALGEMENE VERGADERING VOOR ALLE SCHEIDSRECHTERS.
in De Finale - Boomgaardstraat - Parking via Wijnstraat (tijdig aanwezig zijn)

Kalenderafhaling vanaf 19u30 - Aanvang vergadering om 20u00

 

TRAINING SCHEIDSRECHTERS OP 23.08.18   19.00  TERREIN STABELINO.


 

SPEELDATA SEIZOEN 2018/2019.
01 september 2018 : 1ste speeldag
08 september 2018 : 2de speeldag
15 september 2018 : 3de speeldag
22 september 2018 : 4de speeldag
29 september 2018 : 5de speeldag
06 oktober 2018 : 6de speeldag
13 oktober 2018 : 7de speeldag
20 oktober 2018 : 8ste speeldag
27 oktober 2018 : 9de speeldag
03 november 2018 : 10de speeldag

10 november 2018 : 11de speeldag
17 november 2018 : 12de speeldag
24 november 2018 : 13de speeldag
01 december 2018 : 14de speelda
08 december 2018 : 15de speeldag
15 december 2018 : 16de speeldag
22 december 2018 : GEEN VRIJE SPEELDAG (mogelijk los uitgestelde wedstrijden)
29 december 2018 : VRIJ
05 januari 2019 : GEEN VRIJE SPEELDAG (mogelijk globaal uitgestelde speeldag)
12 januari 2019 : 17de speeldag
19 januari 2019 : 18de speeldag
26 januari 2019 : 19de speeldag
02 februari 2019 : 20ste speeldag
09 februari 2019 : 21ste speeldag
16 februari 2019 : 22ste speelda
23 februari 2019 : GEEN VRIJE SPEELDAG  (mogelijk los uitgestelde speeldag)
02 maart 2019 : VRIJ (Krokus)
09 maart 2019 : VRIJ (Krokus)
16 maart 2019 : GEEN VRIJE SPEELDAG (mogelijk globaal uitgestelde speeldag)
23 maart 2019 : GEEN VRIJE SPEELDAG (mogelijk globaal uitgestelde speeldag)
30 maart 2019 : GEEN VRIJE SPEELDAG (mogelijk globaal uitgestelde speeldag)
06 april 2019 : GEEN VRIJE SPEELDAG (mogelijk globaal uitgestelde speeldag)



 

DEFINITIEVE REEKSINDELING
  EERSTE AFDELING (12)   TWEEDE AFDELING C (12)   DERDE AFDELING C (11)
1 MUTEA 1 LAS MANAS 1 DE KLINKAERT
2 DYNAM 2 CAFE CAFE 2 ELITE ATHLETIC
3 AMBER 3 FC V.B. 3 EULEGOEM
4 DALTONS 4 LOKOMOTIV ALTREX 4 FC CHOSSEL SPORT
5 CLUB BP 5 VOLBA 5 MANHATTAN UTD.
6 RACING GOBI 6 FOXES 6 OLYMP
7 AS BELLE VUE 7 VISBOYS 7 METROPOOL
8 BENNE 8 WATERTOREN 8 KATASTROOF
9 DEURNESE TURNERS 9 BELLE VUE 9 AIRCONSULT
10 KLOOSTERSTRAAT 10 KLOOSTERSTRAAT 10 DEE BEE
11 HOUTBEURS 11 OLYMPIA SPORT 11 THOR ZAAT BRIEL
12 NONKEL JAN 12 SWINCHESTER    
           
  TWEEDE AFDELING A (12)   DERDE AFDELING A (12)   VIERDE AFDELING A (11)
1 PANDA 1 BACCHUS 1 DE KROON VC
2 ESKAKORN 2 DK NIEUWMOER 2 GOOMA
3 EXCELSIOR 81 3 NIEUW STABROEK 3 AMBER D
4 KADDISH 4 AMBER C 4 AMBER F
5 JEE DEE 5 PVC GORILLAZ 5 REUNION MERXEM
6 LOS AMIGOS 6 ROYAL BORSBEEK 6 FC KIEL 2
7 ADEC METAL EDEGEM 7 BIBAMUS 7 DEN DERDE HELFT
8 HET LOO 8 TOREKE 8 BENNE B
9 AN SIBHIN 9 MATTI 9 SCHOTEN PARK RANGERS
10 BAR SALON 10 VIDAM 10 D.O.V.O.
11 VC KANGOEROES 11 SPORTING NEERLAND 12 THE DC BOYS
12 AC DE HEIDE 12 WILGENHOF    
           
  TWEEDE AFDELING B (12)   DERDE AFDELING B (11)   VIERDE AFDELING B (11)
1 P.S.K. - DE KLAMPER 1 DE PELIKAAN 1 ZWARTE HOND
2 HOUTBEURS B 2 ROOIENHOEK 2 DODEKA SPORT
3 DE BRUG 4 AMBER E 3 AMBER B
4 AMBER G 5 SIFRA 4 LUNATICS
5 ST. JOZEF 6 THE RAPIDO S 5 ATHLETICO JOH
6 UMICORE 7 BH LJILJANI 6 RACING GOBI B
7 ANTWERP BOYS 8 BRIK PELE 7 KON.ALOYSIUS S.C.
8 DEN 144 9 VOORCED 8 ROYAL ZEEZICHT
9 DE KAUWE 10 BRISTOL BOYS 9 NOEVEREN
10 DEURNESE TURNERS B 11 MOLLY BLOOMS 10 PAGODE UTD.
11 TC BRABO 12 VK GEEL ZWART 89 11 SCHONENBERG
12 ATLAS COPCO        


1 01/09 15/09 29/09 13/10 27/10 10/11 24/11 08/12 12/01 26/01 09/02
2 08/09 22/09 06/10 20/10 03/11 17/11 01/12 15/12 19/01 02/02 16/02
3 01/09 22/09 06/10 20/10 03/11 24/11 01/12 15/12 19/01 02/02 16/02
4 08/09 15/09 29/09 13/10 27/10 10/11 17/11 08/12 12/01 26/01 09/02
5 08/09 22/09 06/10 27/10 10/11 17/11 01/12 15/12 19/01 26/01 09/02
6 01/09 15/09 29/09 13/10 20/10 03/11 24/11 08/12 12/01 02/02 16/02
7 08/09 29/09 13/10 20/10 03/11 17/11 01/12 08/12 12/01 02/02 16/02
8 01/09 15/09 22/09 06/10 27/10 10/11 24/11 15/12 19/01 26/01 09/02
9 08/09 22/09 13/10 27/10 10/11 17/11 01/12 15/12 12/01 26/01 09/02
10 01/09 15/09 29/09 06/10 20/10 03/11 24/11 08/12 19/01 02/02 16/02
11 08/09 22/09 06/10 20/10 10/11 17/11 01/12 15/12 19/01 02/02 09/02
12 01/09 15/09 29/09 13/10 27/10 03/11 24/11 08/12 12/01 26/01 16/02