?>
KONINKLIJKE ALGEMENE VERENIGING VAN VRIENDENCLUBS AFDELING VOETBAL ANTWERPEN
history print print
Klassement EERSTE AFDELING
Pos. Team Gesp Pt.
1 BENNE 22 60
2 DYNAM 22 42
3 DEURNESE TURNERS 22 41
4 CLUB BP 22 35
5 HOUTBEURS 22 34
6 RACING GOBI 22 33
7 MUTEA 22 33
8 AS BELLE VUE 23 33
9 AMBER 22 32
10 KLOOSTERSTRAAT 23 30
11 DALTONS 22 13
12 NONKEL JAN 22 0
Klassement TWEEDE AFDELING A
Pos. Team Gesp Pt.
1 HET LOO 23 53
2 VC KANGOEROES 23 50
3 FC BAR SALON 22 36
4 EXCELSIOR 81 22 31
5 ADEC METAL EDEGEM 22 31
6 KADDISH 22 30
7 LOS AMIGOS 22 30
8 JEE DEE 22 29
9 AN SIBHIN 22 27
10 ESKAKORN 22 25
11 AC DE HEIDE 22 24
12 PANDA 22 11
Klassement TWEEDE AFDELING B
Pos. Team Gesp Pt.
1 P.S.K. - DE KLAMPER 22 55
2 DE KAUWE 22 45
3 ANTWERP BOYS 22 40
4 DE BRUG 22 35
5 HOUTBEURS B 22 34
6 ST. JOZEF 22 32
7 ATLAS COPCO 22 30
8 TC BRABO 22 29
9 AMBER G 22 29
10 UMICORE 22 22
11 DEN 144 22 18
12 DEURNESE TURNERS B 22 11
Klassement TWEEDE AFDELING C
Pos. Team Gesp Pt.
1 WATERTOREN 22 48
2 VOLBA 22 44
3 SWINCHESTER UNITED 22 40
4 KLOOSTERSTRAAT B 22 39
5 CAFE CAFE 22 38
6 OLYMPIA SPORT 22 33
7 VISBOYS 22 30
8 FC V.B. 22 26
9 FOXES 22 25
10 LOKOMOTIV ALTREX 22 23
11 BELLE VUE 22 20
12 LAS MANAS 22 11
Klassement DERDE AFDELING A
Pos. Team Gesp Pt.
1 SPORTING NEERLAND 22 58
2 WILGENHOF 22 46
3 PVC GORILLAZ 22 39
4 BIBAMUS 22 31
5 TOREKE 22 31
6 ROYAL BORSBEEK 22 30
7 BACCHUS 22 27
8 AMBER C 22 26
9 VIDAM 22 26
10 NIEUW STABROEK 22 24
11 DK NIEUWMOER 22 23
12 MATTI 22 19
Klassement DERDE AFDELING B
Pos. Team Gesp Pt.
1 MOLLY BLOOMS 20 48
2 FC ROOIENHOEK 20 42
3 VOORCED 20 41
4 BH LJILJANI 20 39
5 SIFRA 20 29
6 BRIK PELE 20 26
7 AMBER E 20 22
8 DE PELIKAAN 20 22
9 VK GEEL ZWART 89 20 17
10 BRISTOL BOYS 20 13
11 THE RAPIDO S 20 11
Klassement DERDE AFDELING C
Pos. Team Gesp Pt.
1 AIRCONSULT 20 46
2 OLYMP 20 46
3 DE KLINKAERT 20 38
4 METROPOOL UNITED 20 36
5 KATASTROOF 20 30
6 THOR ZAAT BRIEL 20 24
7 EULEGOEM 20 24
8 FC CHOSSEL SPORT 20 19
9 DEE BEE UTD. 20 17
10 ELITE ATHLETIC 20 16
11 F.C. MANHATTAN UNITED 20 15
Klassement VIERDE AFDELING A
Pos. Team Gesp Pt.
1 THE D-C BOYS 20 54
2 FC KIEL 2 20 47
3 GOOMA UNITED 20 38
4 REUNION MERXEM 20 30
5 D.O.V.O. 20 29
6 AMBER D 20 27
7 BENNE B 20 23
8 DE KROON VC 20 22
9 AMBER F 20 18
10 FC DEN DERDE HELFT 20 17
11 SCHOTEN PARK RANGERS 20 4
Klassement VIERDE AFDELING B
Pos. Team Gesp Pt.
1 LUNATICS 20 49
2 RACING GOBI B 20 46
3 SCHONENBERG 20 44
4 ZWARTE HOND 20 42
5 NOEVEREN 20 26
6 AMBER B 20 23
7 ATHLETICO JOH 20 21
8 DODEKA SPORT 20 21
9 ROYAL ZEEZICHT FC 20 17
10 KON. ALOYSIUS S.C. 20 12
11 PAGODE UTD. 20 12